ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (21-22/10)

    Η αγωνιστική δράση συνεχίζεται στα γήπεδα του νομού. Πολλά παιχνίδια και αυτό το Σαββατοκύριακο.

    Δείτε το πρόγραμμα:

    ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 19 Οκτ. 2017
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ
    1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
    3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
    4 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΛΑΨΑΣ
    5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
    6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
    7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
    8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
    10 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
    11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
    Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
    13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
    Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 12:00
    15 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΚΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
    Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00
    16 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
    17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
    18 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
    19 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
    20 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
    21 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    22 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
    23 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
    24 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΙΚΑΣ
    25 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
    26 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
    Σάββατο 21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
    1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
    2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΚΑΣ
    3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΧΟΙΝΑΣ
    4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΥΡΑΣ
    5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
    6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
    Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00
    7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
    8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
    Τετάρτη 25 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:30
    9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΥΚΙΑΣ