58ο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης…Το σημερινό πρόγραμμα

    Δείτε το σημερινό πρόγραμμα προβολών του 58ου Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης.

    12:30 Free Radicals 1 & 2 | Free Radicals 1 & 2 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    12:30 Αυτοβιογραφική σκηνή νο. 6882 | Scen Nr: 6882 Ur mitt liv ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    12:30 Περιστατικό κοντά σε μια τράπεζα | Hndelse vid bank ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    12:30 Το αόρατο χέρι | La Mano invisibile ΦPINTA ΛIAΠΠA

    12:30 Lemon | Lemon TZON KAΣΣABETHΣ

    13:00 Riding My Tiger Trilogi Jawa III TΩNIA MAPKETAKH

    13:00 Η ηθική της επιβίωσης TΩNIA MAPKETAKH

    13:15 Ο χασάπης OΛYMΠION

    13:30 Ο κλέφτης ροδακίνων | Kradetzat na praskovi ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    14:30 Είχαμε όλοι ονόματα δέντρων | Nous tions tous des noms d’arbres ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    14:30 Ζωή και τίποτε άλλο | Life and Nothing More TZON KAΣΣABETHΣ

    15:00 Η Μπλε Βασίλισσα | Η Μπλε Βασίλισσα TΩNIA MAPKETAKH

    15:15 Καθοδήγηση Ζωής A.E. | Life Guidance OΛYMΠION

    15:30 Για την οικογένεια | Tesnota ΦPINTA ΛIAΠΠA

    15:30 Cumulonimbus | Cumulonimbus ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    15:30 Κόκκινο φανάρι | Na Cherveno ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    15:30 Μια χούφτα πέτρες | Kamen U Ruci ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    15:30 Στο γαλάζιο | U Plavetnilo ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    15:30 Το αόρατο χέρι του Άνταμ Σμιθ | Nevidna roka adama smitha ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    17:15 Μογγόλος κιθαριστής | Gitarrmongot ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    17:15 Τέλειοι ξένοι | Τέλειοι ξένοι TΩNIA MAPKETAKH

    17:30 Αραβία | Arbia TZON KAΣΣABETHΣ

    17:45 Τσάρλεστον | Charleston ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    18:00 Η επιφάνεια των πραγμάτων | Η επιφάνεια των πραγμάτων OΛYMΠION

    18:30 Η άμυνα του δράκου | La Defensa del Dragon ΦPINTA ΛIAΠΠA

    19:45 Επιχείρηση Κινούμενος Στόχος ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    20:00 Ιερόσυλοι | Ιερόσυλοι TΩNIA MAPKETAKH

    20:00 Έγκλειστοι | L’Enclos ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

    20:15 Γουέστερν | Western TZON KAΣΣABETHΣ

    20:30 Ταξίδι αναψυχής | Leisure Seeker OΛYMΠION

    20:30 Την έβδομη μέρα | En el Septimo Dia ΦPINTA ΛIAΠΠA

    20:30 Σπόρος | Bugday ΣTAYPOΣ TOPNEΣ

    22:15 The Great Eastern | The Great Eastern TΩNIA MAPKETAKH

    22:30 Το οχυρό των τρελών | Le fort des fous ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ

    23:00 Μια επάξια σύντροφος | A Worthy Companion OΛYMΠION

    23:00 Κολόμπους | Columbus ΦPINTA ΛIAΠΠA

    23:15 Brigsby Bear | Brigsby Bear TZON KAΣΣABETHΣ

    23:30 Η σημύδα | Breza ΣTAYPOΣ TOPNE