Ο Σημαιάκης σφυρίζει το ντέρμπι Τρίγλια-Καλλικράτεια

    Με τον ορισμό του Αποστόλη Σημαιάκη να ξεχωρίζει καθώς θα σφυρίξει το ντέρμπι Τρίγλιας – Καλλικράτειας για την 12η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου.

    Αναλυτικά, όλοι οι ορισμοί:

    ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 23 Νοε. 2017
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
    1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΑΠΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ
    2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
    3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΕΛΗΣ
    4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
    5 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
    6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ
    8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
    9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    10 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓ. ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    11 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
    Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
    12 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΠΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
    13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    14 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΝΑΝΟΥ
    15 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
    Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00
    16 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
    17 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
    19 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Α. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
    20 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
    21 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΛΑΨΑΣ – ΝΑΝΟΥ
    22 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
    23 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ
    24 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
    25 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΗΣ
    26 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
    Σάββατο 25 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
    1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
    3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
    4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΝΑΝΟΥ
    5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
    Κυριακή 26 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00
    6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
    8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ
    9 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ