ΕΠΣΧ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (13-14/1)

    ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 11 Ιαν. 2018
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
    1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
    2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
    4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
    5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
    6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
    7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΣΙΩΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
    9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
    10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚ/ΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ
    11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
    Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
    12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
    13 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
    14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΣΙΩΝΗ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
    Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 12:00
    15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΥΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
    Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00
    16 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
    17 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
    18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    19 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
    20 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
    21 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΚΙΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
    22 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΛΑΨΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
    23 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ – ΤΣΕΡΤΣΕΛΗΣ
    24 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    25 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
    26 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ – ΔΡΟΣΙΝΟΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
    Σάββατο 13 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
    1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ
    2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
    3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
    4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΣΧΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
    Κυριακή 14 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00
    5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΣΙΟΥΚΑΛΑΣ
    6 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ