ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00 |
ΠΑΡ. Δ/ΣΙΑΣ |
1 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
2 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ |
ΡΑΠΤΗΣ |
3 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ |
4 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ |
ΠΑΝΟΥ |
5 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ -ΤΣΟΜΤΣΟΣ |
ΓΙΣΓΑΚΗΣ |
6 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ |
7 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΣΙΩΝΗ |
ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ |
|
|
|
|
8 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.- ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. |
|
9 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
10 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
11 |
ΝΕΑΠ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΤΣΑΒΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
12 |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
14 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ |
|
15 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ -ΒΑΤΖΟΛΑΣ |
|
16 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ |
ΛΑΚ/ΤΟΣ 2 |
17 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ |
|
18 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
|
19 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
20 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – Χ»ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 |
|
|
|
Κ-16 Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. |
|
2 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΙΚΑΣ |
|
3 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΠΑΤΣΑΒΑΣ |
|
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
5 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
6 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κ-12 Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
7 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ |
|
8 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
|
9 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΠΑΤΣΑΒΑΣ |
|
10 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΛΑΓΑΡΙΑΣ |
|
11 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΜΠΑΡΑΚΗΣ |
|
12 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
|
|
13 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
|
14 |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΚΙΚΑΣ |
|
15 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
15 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
|