|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
Σάββατο 14 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 |
ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.-ΚΕΧΑΓΙΑΣ -ΚΙΚΑΣ |
ΠΑΣΣΑΛΗΣ |
2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΟΥΡΑΣ |
ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ |
3 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ |
4 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
ΔΡΟΣΙΝΟΣ |
5 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Γ. – ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ Α. – ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ Γ. |
ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ |
6 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ |
|
|
|
|
7 |
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ |
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ |
8 |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ-ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
9 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. |
|
10 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ-ΝΑΝΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
11 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ-ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
12 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
13 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΝΑΝΟΥ-ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
14 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ-ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΣΙΩΝΗ |
|
15 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ |
ΛΑΚ/ΤΟΣ 2 |
16 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
|
|
|
|
17 |
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
18 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΚΙΚΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
|
19 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
20 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 |
|
|
Κ-16 Σάββατο 14 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
( Α Ν Α Β Α Λ Λ Ε Τ Α Ι για 28 Δεκ. 2019 ) |
|
2 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
Μ Α Τ Α Ι Ω Ν Ε Τ Α Ι |
|
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. |
|
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
ΤΣΟΜΤΣΟΣ |
|
5 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ |
|
|
|
|
|
|
Κ-16 Δευτέρα 16 Δεκ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
6 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ. |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
|
|
|
|
|
Κ-12 Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
7 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ |
|
8 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
|
9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΜΠΑΡΑΚΗΣ |
|
10 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ (ΕΞ. ΑΝΑΒ.) |
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
11 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ (ΕΞ. ΑΝΑΒ.) |
ΔΕΜΙΡΗΣ |
|