ΕΚΑΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (1-2/2)

    Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 6 η Αγωνιστική


    01/02/20 20:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    01/02/20 18:15 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ -ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    01/02/20 20:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
    01/02/20 17:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΒΟΡΔΟΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-2 η Αγωνιστική
    02/02/20 14:30 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 -Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΙΓΙΤΗΣ-ΣΟΥΡΛΑΣ
    02/02/20 12:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ- 4 η Αγωνιστική


    01/02/20 16:00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Γ- ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΑΠΑΡΗ-ΤΣΕΡΕΚΑΣ
    02/02/20 16:15 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ- ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΙΓΙΤΗΣ-ΣΟΥΡΛΑΣ
    02/02/20 12:00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ-ΖΥΚΙΡΙΔΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ-ΜΠΟΥΤΖΗΣ
    02/02/20 14:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ -ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

    Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 2η Αγωνιστική


    02/02/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΛΩΛΗΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΡΙΣΤΟΣ-ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ
    ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
    02/02/20 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ-ΠΡΑΤΤΟΣ-ΣΕΛΕΒΟΣ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΑΠΑΡΗ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    KOMΙΣΑΡΙΟΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
    02/02/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΧΑΝΘ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΦΙΛΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΚΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΡΔΟΣ
    ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΜΑΝΙΟΣ

    Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ- 2η Αγωνιστική


    02/02/20 18:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ-ΤΣΑΛΑΣ
    KΡΙΤΕΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΟΥΤΖΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
    ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ