ΕΠΣΧ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου (1-2/2)

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 1 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ/ΤΕΣ Δ/ΣΙΑΣ
    1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ
    2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ (15:30) ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
    3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
    4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΙΚΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
    5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
    6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
     
    7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
    8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.  
    9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
     
    Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 11:00  
    10 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
    11 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
    12 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. – ΣΙΩΝΗ – ΝΑΝΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
       
    Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 14:00  
    13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
       
    Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
    14 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
    15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
    16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
    17 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
    18 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
     
    19 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΣΙΣΚΟΣ  
    20 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
     
     
     
    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
    Κ-16 Σάββατο 1 Φεβ. 2020
    1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ( 11:00 ) ΔΕΜΙΡΗΣ
    2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α Ν Α Β Ο Λ Η ( Τετάρτη 5 Φεβ, 16:30 )
    3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ( 11:00 ) ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
    4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ( 10:30 ) ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
     
    Κ-12 Κυριακή 2 Φεβ. 2020
    5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (11:30) ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
    6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ( 11:30 ) ΜΠΑΡΑΚΗΣ
    7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η  ( Πέμπτη 6 Φεβ. 16:30 )
    8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( 11:00 ) ΜΑΥΡΙΚΗΣ