Τελικό: 0-0

Τέλος αγώνα στη Τρίγλια, με τον ΠΟΤ να πολιορκεί τον Απόλλωνα αλλά οι φιλοξενουμενοι να μένουν όρθιοι χάρη και στον εξαιρετικό τερματοφύλακα τους τον Πολίτη

90′ Νέα επέμβαση του Πολίτη σε τετ α τετ του Ποζαντζίδη εντός μικρής περιοχής

88′ Άναψαν τα αίματα στην Τρίγλια. Παραμένει το 0-0. Μοιράζονται κάρτες στους δύο πάγκους

84′ Πήρε φωτιά το ματς, ωστόσο παραμένει το 0-0

71′ Μεγάλη ευκαιρία για την Τρίγλια με τον Πολίτη να λέει νέο ΟΧΙ στο τετ α τετ του Σμυρλή.

66′ Άλλες δύο αλλαγές για την Τρίγλια. Μέσα Δόρης και Μπρίτο, εκτός Οσμάναγκιτς και Σγουρής

64′ Πρώτη καλή ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Αμαραντίδης πάτησε περιοχή πλάσαρε αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Παλαβράκη

58′ Παραμένει το 0-0 στην Τρίγλια χωρίς τη μεγάλη ευκαιρία στο δεύτερο μέρος

52′ Δεύτερη αλλαγή για την Τρίγλια. Μέσα ο Σμυρλής, έξω ο Ντουγκα

46′ Έναρξη δεύτερου μέρους. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες, εκτός της αναγκαστικής που έκανε η Τρίγλια πριν το τελευταίο σφύριγμα του πρώτου ημιχρόνου.

Ημίχρονο 0-0

45′ Λήξη πρώτου μέρους με την Τρίγλια να έχει την υπέροχη αλλά να βλέπει μπροστά της, σε ένα ακόμη ματς, έναν εξαιρετικό τερματοφύλακα που κρατάει το μηδέν προς το παρόν.

42′ Αναγκαστική αλλαγή για την Τρίγλια. Εκτός ο Τσουμάνης, στη θεση του ο Στοίνοβιτς. Με ναρθηκα στο χέρι αποχώρησε ο Νίκος Τσουμάνης μετά από σύγκρουση

37′ Νέα επέμβαση από τον Πολίτη εξ επαφής μετά το πλασέ του Ποζαντζίδη

33′ Παραμένει το 0-0. Με καλό ρυθμό το ματς πάρα τις αντίξοες καιρικές συνθήκες

32′ Εξωπραγματική χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Πλασέ σε τετ α τετ του Ποζαντζίδη, πάλι λέει όχι ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα, στη συνέχεια με τις κόντρες μόνος πάνω στην γραμμή ο Οσμάναγκιτς δεν μπόρεσε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

27′ Δεύτερη καλή ευκαιρία για την Τρίγλια με το σουτ του Ζγκούρη να σταματάει πάλι στον Πολίτη

21′ Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για την Τρίγλια με την κεφάλια του Ποζαντζίδη να σταματάει στον τερματοφύλακα του Απόλλωνα. Μεγάλη επέμβαση

17′ Καμια από τις δύο ομάδες δεν έχει καταγράψει τελική, με τον Λαμπίδη να δέχεται την πρώτη κίτρινη του αγώνα πριν από λίγο.

9′ Παιχνίδι κέντρου σε αυτά τα πρώτα λεπτά του αγώνα με τις δύο ομάδες να προσπαθούν να βρουν τα πατήματα τους στον αγωνιστικό χώρο