ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ | |||
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 8η Αγωνιστική | |||
Σάββατο 3 Δεκ. 2022 Ώρα : 15:00 | Γήπεδο : | ||
1 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΒΑΡΒΑΡΑΣ | |
2 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |
3 | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΣΑΡΤΗΣ | |
4 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | |
5 | ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | |
6 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |
* | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ. Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.- | ||
Α΄ Ερ. κατηγορία – 7η Αγωνιστική | |||
Κυριακή 4 Δεκ. 2022 Ώρα : 15:00 | Γήπεδο : | ||
1 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | ΣΥΚΙΑΣ | |
2 | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ | |
3 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | ΣΤΑΝΟΥ | |
4 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΚΑΛΥΒΩΝ | |
Β΄ Ερ. κατηγορία – 6η Αγωνιστική | |||
Σάββατο 3 Δεκ. 2022 Ώρα : 15:00 | Γήπεδο : | ||
1 | ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ | |
Κυριακή 4 Δεκ. 2022 Ώρα : 11:00 | Γήπεδο : | ||
2 | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |
3 | ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ | ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |
Κυριακή 4 Δεκ. 2022 Ώρα : 15:00 | Γήπεδο : | ||
4 | ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Π.Α.Ο ΔΟΥΜΠΙΩΝ | ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | |
5 | ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΑΞΙΑΡΧΗ | |
6 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ | Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | |
* | ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ.- | ||
* | ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ : Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε η ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ.- | ||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP” | |||
4η Αγωνιστική | |||
Σάββατο 3 Δεκ. 2022 Ώρα : 11:00 | |||
1 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ : | ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
2 | Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | “ | ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | “ | ΣΤΑΝΟΥ |
4 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | “ | Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
5 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | “ | ΚΑΛΥΒΩΝ |
6 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | “ | Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
7 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | “ | ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
8 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | “ | Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
9 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | “ | ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
10 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | “ | ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ και ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ.- | |||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP” | |||
4η Αγωνιστική | |||
Κυριακή 4 Δεκ. 2022 Ώρα : 11:00 | |||
1 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ : | ΚΑΛΥΒΩΝ |
2 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | “ | ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
3 | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ( 15:00 ) | “ | ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
4 | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | “ | Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
5 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | “ | ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
6 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | “ | Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
7 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | “ | ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
8 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( 10:00 ) | “ | ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.- | |||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8 “SANI IKOS GROUP” | |||
4η Αγωνιστική | |||
Κυριακή 4 Δεκ. 2022 Ώρα : 10:00 | |||
1 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ : | ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | “ | Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |