ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 |
ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ |
1 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
(ΠΑΥΛΙΔΗΣ) |
2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ |
(ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ) |
3 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
(ΡΑΠΤΗΣ) |
4 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
(ΠΑΝΟΥ) |
5 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
(ΓΙΣΓΑΚΗΣ) |
6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑ’Ι’ΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
(ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ) |
|
|
|
|
7 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
8 |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
9 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ |
|
10 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
11 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
13 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
14 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
|
15 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
16 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
17 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
18 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
|
19 |
ΑΝΑΓ. ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ |
|
20 |
ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
Ε.Π.Σ.Μ |
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 |
|
|
|
Κ-16 Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ |
|
2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
3 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ |
|
4 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ |
|
6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κ-12 Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
7 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΜΠΑΡΑΚΗΣ |
|
8 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΔΕΜΙΡΗΣ |
|
9 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ |
|
10 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΣΙΣΚΟΣ |
|
11 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
12 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
( 12:30 ) ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
13 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
14 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΛΑΓΑΡΙΑΣ |
|
15 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |