ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ | |||
Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 | ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ | ||
1 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ | ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ |
2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ | ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ |
3 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΡΑΠΤΗΣ |
4 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ | ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ |
5 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ | ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ |
6 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ | ΠΑΝΟΥ |
7 | ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ | |
8 | ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ | ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
9 | Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ | ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ | |
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 | |||
10 | ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ | Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ |
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00 | |||
11 | ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ. ΜΗ ΚΑΘΟΔΟΣ ΘΥΕΛΛΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | |
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 | |||
12 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΜΠΑΤΖΙΟΣ – ΒΕΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΕΠΣΜ |
13 | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ | ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ | |
14 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ | |
15 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ | |
16 | Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ | ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
17 | ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ | |
18 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ | ΤΣΟΜΤΣΟΣ- ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ | |
19 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ | |
20 | ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ | |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 | |||
Κ-16 Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 | |||
1 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
2 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
4 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
5 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
6 | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
Κ-12 Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 | |||
7 | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
8 | ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
9 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
10 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
11 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
12 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
13 | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
14 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
15 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ |